Kontakt

SIEDZIBA NARUTOWICZA 34

ŁÓDZKA AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO S.A.
 
Departament Doradztwa dla Biznesu i Sektora Publicznego
Departament Administracji
Departament Księgowości 
 
 • projekty dotacyjne
 • doradztwo dla biznesu i sektora publicznego
 • Pożyczki na założenie firmy
 • fundusz termomodernizacyjny
 • misje gospodarcze
 • relacje z mediami
 • wynajem sal konferencyjnych.
 
ul. Narutowicza 34, 90-135 Łódź czynne w godz. 8.00-16.00
 
SEKRETARIAT
TEL.: 42 208 92 01
FAX: 42 208 92 10
E-MAIL: kontakt@larr.lodz.pl

SIEDZIBA TUWIMA 22/26

ŁÓDZKA AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO S.A.
 
Departament Pożyczek i Poręczeń
 
 • Fundusz Pożyczkowy dla mikro przedsiębiorców typu start-up na cele inwestycyjno- obrotowe.
 • Fundusz Pożyczkowy dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców na cele inwestycyjne -Pożyczka Inwestycyjna
 • Fundusz Pożyczkowy na Modernizację Nieruchomości dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców,
 
ul. Tuwima 22/26 (I piętro) 90-002 Łódź, czynne w godz 8.00-16.00
Tel.  42 664 30 43

DEPARTAMENT DORADZTWA DLA BIZNESU I SEKTORA PUBLICZNEGO

DYREKTOR DEPARTAMENTU:

Izabela Witaszek
TEL.: 42 208 92 20
E-MAIL: i_witaszek@larr.lodz.pl

ZASTĘPCA DYREKTORA DEPARTAMENTU:

Marcin Żuber
TEL. 42 208 92 29
E-MAIL: m_zuber@larr.lodz.pl

WSPÓŁPRACA Z JST

Izabela Witaszek
TEL.: 42 208 92 20
E-MAIL: i_witaszek@larr.lodz.pl

Anna Rurarz
TEL.: 42 208 92 22
E-MAIL: a_rurarz@larr.lodz.pl

PROMOCJA I WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

Michał Brzeziński
TEL.: 42 208 92 21
E-MAIL: m_brzezinski@larr.lodz.pl

Kontakt z mediami
Karol Gloc
TEL.: 42 208 92 21
E-MAIL: k_gloc@larr.lodz.pl

BON APETYT NA ROZWÓJ

Krzysztof Fintzel
TEL.:  42 208 92 22
E-MAIL: k_fintzel@larr.lodz.pl


WSPÓŁPRACA Z MŚP

Marcin Żuber
TEL.: 42 208 92 29
E-MAIL: m_zuber@larr.lodz.pl

Marta Walczyk-Kawecka
TEL.: 42 208 92 33
E-MAIL: m_walczyk@larr.lodz.pl

POŻYCZKA TERMOMODERNIZACYJNA

Justyna Jarosińska
TEL.: 42 208 92 42
E-MAIL: j_adamiak@larr.lodz.pl

PUNKT KOSULTACYJNY

Justyna Jarosińska
TEL.: 42 208 93 11

ROZLICZENIA PROJEKTÓW

Krzysztof Fintzel
TEL.: 42 208 92 22
E-MAIL: m_zuber@larr.lodz.pl

PROJEKT PROFESJONALIZACJA USŁUG W BIZNESIE

Izabela Witaszek
TEL.: 42 208 92 20
E-MAIL: i_witaszek@larr.lodz.pl

WYNAJEM SAL KONFERENCYJNYCH

Karol Gloc
TEL.: 42 208 92 21
E-MAIL: k_gloc@larr.lodz.pl

PROJEKT OD POMYSŁU DO BIZNESU

Malwina Gajewska
TEL.: 42 208 92 43
E-MAIL: m_gajewska@larr.lodz.pl

Beata Wrona
TEL.: 42 208 92 43
E-MAIL: b_wrona@larr.lodz.pl

PROJEKT KOBIETA W BIZNESIE

Justyna Adamiak
TEL.: 42 208 92 42
E-MAIL: j_adamiak@larr.lodz.pl

Katarzyna Ciesielska
TEL.: 42 208 92 42
E-MAIL: k_ciesielska@larr.lodz.pl

FUNDUSZ POŻYCZKOWY (JEREMIE) 
DEPARTAMENT POŻYCZEK I PORĘCZEŃ

TEL.:  42 664 30 43

REGIONALNA INSTYTUCJA FINANSUJĄCA

OD DNIA 01.01.2018 r. OBOWIĄZKI REGIONALNEJ INSTYTUCJI FINANSUJĄCEJ NA TERENIE WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO PEŁNI:

Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw
RIF Mazowsze
ul. Smocza 27
01-048 Warszawa

MAPA I DOJAZD

MAPA I DOJAZD

Partnerzy

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.